Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#401
Stary 02.05.2023, 10:30
Jeszcze jest opcja taka, ze rozmowy są prowadzone w dobrej wierze, ale Jaro poczuł szansę na to, że w przypadku awansu do Eklasy jest w stanie pociągnąć klub bez inwestora. Z pomocą Kiko, który znowu zaczaruje i ściągnie 3-4 "Hiszpanów", którzy zrobią taką różnicę w eklasie, jaką zrobili Junca, Igbekeme, Vilar, Mula. Ryzykiem jest to, że w przypadku braku awansu nie sądzę, że będzie w stanie utrzymać ten poziom finansowania.
Odpowiedz cytując