|
Co Ci zrobili Krzyzanowski i Skrobanski? To sa mlode lebki, ktore maja smiesznie niskie wyplaty, a z ktorych w przyszlosci moga jeszcze byc fajnie zawodnicy. Niech trenuja z jakosciowymi zawodnikami a nie miernotami i dajmy im szanse rozwoju. Takich mlodych zawsze mozna odpalic, a jak odpalimy i wypala gdzie indziej to znowu bedzie pisanie o tym, ze zmarnowalismy talenty.
Co do reszty sie w zasadzie zgadzam, aczkolwiek Plewki dwa razy nie sprzedamy, albo nie mamy dwoch takich ;-)
AS82
Gdzieś zakotwiczy na pewno, Kraków ładne duże miasto, żonie onucy się będzie podobać, pozaciąga trochę po ukraińsku to nikt jej nie pozna, ze ruska ;-)
A poważnie, ja patrze czysto sportowo, to Rybus nie grający pół roku i tak będzie jednym z lepszym lewych obrońców tej parodii profesjonalnej ligi piłkarskiej.
|