Stelio napisał(a):

|
Z ciekawostek, przesłuchałem sobie podcast Ryszki z Karczem, chyba nazwa inwestora do niektórych środowisk już przeciekła, bo padly tam słowa o tym, że uwaga JEST TO PODMIOT NIEANONIMOWY NA POLSKIM RYNKU KTORY JUZ OD JAKIEGOS CZASU SONDOWAL MOZLIWOSC PRZEJECIA POLSKIEGO KLUBU. Także istnieje duża szansa że ta nazwą już się dawno pojawiła w mediach w kontekście jakiegoś innego klubu.
|
A czy Jaro nie mówił przypadkiem, że to jest podmiot NIEOBECNY na ten moment na polskim rynku?