|
@Markus - Kiko uratował nam sezon, fakt. Pytanie czy jest w stanie to robić co okienko. Chociaż, biorąc pod uwagę że odpady hiszpańskiej piłki ośmieszyły resztę naszego składu, w tym samym czasie pewnie miejscowi zachodzą w głowę czemu ściagamy masowo ich szrot. A u nas "O ja .......ę! Piłka nie odskakuje mu na dwa metry przy przyjęciu! On ją klei do nogi i strzela! I trafia w bramkę! Aieaieaooo!". A tam mają polew bo im ich odpowiednik Plewki do składu wzieliśmy.
Trochę to żałosne, trochę smutne, ale liczą się fakty więc Młyńskie, Dudy, Szywacze etc. out, za nich Ci co im się w poważnej piłce nie udało ale mają podstawy -in.
Tak patrząc - kto wie, może ma to przyszłość.
Tachi jest stoperem, ale technicznie i szybkościowo to on Dudę, Młyńskiego, Żyro wciąga nosem. Założę się że jakby na skrzydle grał tyle co Młyński miałby od niego lepsze liczby. Od Dudy ma, ale ten mimo że statystycznie przy tylu minutach powinno mu się od sęka przypadkiem odbić i wpaść - dalej dumnie 0-0.
No smutne...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.05.2023 o godz. 18:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|