|
Benito na ŁKS powinien wyjść w pierwszym składzie. Na jaką pozycję to już ból głowy dla Sobolewskiego. Byle nie Szywacz albo Szot bo wpier* murowany zaliczymy. Nim mniej naszych tym lepiej nam to wyjdzie.
Co do meczu, cienka Chojniczanka wchodziła w naszą połowę jak w masło. Z Łksem to nie przejdzie, musi być więcej agresji i doskoku. Ostatnio zadziwia mnie gra Łasickiego (na minus) gość przegrywa główki, przeskakują go, krycie na radar, opaska kapitańska do czegoś w końcu zobowiązuje.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|