Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 01.05.2023, 11:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Kiko zostanie i awansujemy to jest na to szansa. Niekoniecznie takich, ake konkurencja jest potrzebna.
Mam nadzieję, ze lepszych. Nie dlatego, ze zaczniemy srać pieniędzmi, tylko dlatego, iż staniemy się trochę atrakcyjniejszym miejscem dla piłkarzy po awansie do ekstraklasy. No i dlatego, że Kiko ma teraz więcej czasu na przemyślenia i przygotowanie transferów.

Ogólnie najbliższe okienko będzie bardzo trudne. Z jednej strony trzeba zrobić rachunek sumienia i pozbyć się tych, którzy nic Wiśle nie dają. Z drugiej, dobrze ocenić sytuację, wyższy poziom trudności w Ekstraklasie (myślę, że drużyny z miejsc 10-14 mogłyby się okazać dla nas o wiele poważniejszym wyzwaniem, niż Ruch) i wzmocnić kadrę na tyle, żeby w kolejnym sezonie nie walczyć ponownie o utrzymanie. Poziom trudności może się jeszcze podnieść, jeśli nie utrzymamy wszystkich zawodników z naszej kluczowej szóstki.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 01.05.2023 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując