Na ten moment 64 to jest granica awansu bezpośredniego
https://twitter.com/zagrosik/status/...942189062?s=20
Wisła ma około 3% na osiągnięcie tego wyniku (komplet albo max jeden remis)
https://twitter.com/zagrosik/status/...307694596?s=20
A osiągniecie tych 13+ punktów to wciąż ~11% ryzyka że będzie to miejsce tylko 3
https://twitter.com/zagrosik/status/...544806912?s=20
Natomiast porażka z ŁKS oznacza że nie oglądamy się tylko na Ruch, przed nas wskakują z dużym prawdopodobieństwem także Nieciecza i Puszcza, wszystkie 3 grają u siebie z łatwym przeciwnikiem, jedna niespodzianka może się jeszcze zdarzyć ale nie 3, tutaj nawet remis w Łodzi może zaboleć.