Karherop napisał(a):

Decyzja rozsądna, oby tylko przeciąganie liny nie miało wpływu na kluczową postac w projekcie sportowym, czyli Kiko.
Jestem natomiast szczerze zaskoczony faktem że nazwa i westoea jeszcze szerzej nie wypłynęła, mimo że JK zaczął już dyskutować z różnymi podmiotami (sponsorami ect) na ten temat.
|
A ja jestem pozytywnie zaskoczony - nareszcie ludzie którzy są w Wiśle wiedza jak bardzo mogliby zaszkodzić puszczając info.