Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 30.04.2023, 11:27
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Gola na 1:0 to strzelił sobie bramkarz wypluwając piłkę prosto pod nogi Tachiego.

Tyle że 90% polskich kopaczy byłoby :

-zaskoczonych tą piłką i próbowaliby ją przyjmować.
-próbując strzelać z pierwszej kopnęliby wszędzie tylko nie do bramki.

To że dobił to tak "od niechcenia" świadczy o jego dużych umiejętnościach. To że w środku ma problemy wynika tylko z faktu, że jest za wolny. Przyzwyczajony że za plecami nie ma nikogo.

Moim zdaniem Coley, Tachi to para stoperów dużo lepsza niż Łasicki Moltenis. A to którzy grają wynika z planów klubu.

Zagraliśmy niezły mecz, ładne bramki, dobre zmiany. Do Łodzi pojedziemy ze spokojem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując