|
Wrzutka Jarocha była beznadziejna. Zbyt głęboka i do nikogo. Tylko bramkarz się nie popisał i to on sprokurował sytuację bramkową.
Nie róbmy z Jarocha lepszego gracza nim jest naprawdę.
Miał, owszem kilka udanych zagrań ale tu akurat jego zagranie było marne.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|