FraMat napisał(a):

Oczywiście, chwała Tachiemu, że tę sytuację, a raczej ten prezent wykorzystał.
Jednak 90% tego gola należy zaliczyć Kuchcie.
|
Wrzutka Jarocha też była dobra. Wg mnie ten gol to głównie efekt taktyki z wachadlowymi i tworzeniem się fajnych korytarzy na skrzydle po dobrym przerzucie.
Mecz na duży plus. Rywal z półki która pozwalal na bezpieczne przetestowanie innego ustawienia pod kątem ŁKSu. Pierwsze 30 min to sporo nieporadności i mało kreacji w ofensywie ale już druga połowa to była już całkowicie pod naszą kontrolą.
W końcu zmiennicy nie byli obciążeniem. Żyro najlepszy mecz od jesiennego że Stala Rzeszów, więc od jakiś 17 kolejek.