Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 30.04.2023, 10:23
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie chce gasić optyzmizmu , ale graliśmy z najgorszą drużyną tej ligi , która już wywalczyła w zasadzie spadek , a bilans bramkowy na wyjazdach ma 13:32

nie możemy przez ich pryzmat oceniać naszych graczy , Sobola etc,

nie chodzi o żadne lekceważenie, ale jeśli my myślimy o awansie w dodatku bezpośrednim , to drużyny drugoligowe mamy obowiązek pyknąć pewnie i wysoko
To, niestety, chyba o jedna zmienna za dużo. Ocenianie skuteczności ustawienia czy czegokolwiek na tle 2 bardzo różnych drużyn, tak odległych od siebie w tabeli, jest absurdem. Być może zmiany, za które Sobol jest teraz chwalony, nie zmieniłyby obrazu gry z Ruchem.

Ogólnie wyglądało to słabo. Na szczęście graliśmy tylko z Chojniczanką.
Odpowiedz cytując