Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 30.04.2023, 09:01
Oglądałem pierwsze 30 minut i musiałem uciekać sprzed tv. Nie wiem jak potem ale do tego momentu wyglądało to źle, Chojniczanka rozłożyła nogi i czekała na bolca a nam nie chciał stanąć. Jednym słowem impotencja. Nasz Messi tylko macha łapami i się przewraca wymuszając faule a dyskusja i jazda po Dudzie i Szocie i Szywaczu przy tym co odpierdziela ślizgacz Łasicki bez słowa krytyki w jego kierunku to jakaś abstrakcja. Dobrze że wygraliśmy, oby się udało awansować, nasze szanse upatruje bardziej w słabości reszty kandydatów niż naszej sile. Rozgrywanie od obrony w coraz większej gorączce po każdym jednym podaniu w formacji a potem i tak laga od Mikołaja w puste pole albo w aut to szczyt taktyki
Odpowiedz cytując