Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2957
Stary 30.04.2023, 08:35
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Przeciez takie same teksty tu padały o Ruchu. A potem nawet nie pierdnelismy...
I niech ten Ruch pokaże jakąkolwiek regularność, bo może się okazać że to taki jednorazowy zryw w meczu z nami.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy mecz ŁKSu. Takei porazki to żaden przypadek. To po prostu beznadziejna drużyna opierająca całą grę na Pirulo, którego dzisiaj akurat zabrakło. Tydzień temu jakby.nie parodysci w obronie PBB to też by przegrali.

I tym sposobem znowu włączamy się w walkę o 1 miejsce w tabeli. To jakaś abstrakcja.
Abstrakcja nazywam włączenie się do walki pomimo kontuzji i beznadziejnych spotkań z czołówka, co świadczy nie tyle o nas co o konkurencji.

Jak kogoś bulwersują te słowa to znaczy że sam ma problem z racjonalnym odbieraniem rzeczywistości. A jak ktoś chce się przywalić to się przywali do każdego słowa.
Odpowiedz cytując