Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 30.04.2023, 07:59
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Gola na 1:0 to strzelił sobie bramkarz wypluwając piłkę prosto pod nogi Tachiego.
Z trzech góralskich prawd to jest akurat gówno prowda. Wiele takich i lepszych sytuacji nie zostało wykorzystanych w tym sezonie, nawet w tym meczu, a to nie była łatwa piłka do złożenia się i strzału. Leciała parabolą na wysokości między łydką i kolanem i tylko bardzo dobra koordynacja, refleks i wyszkolenie pozwoliło ją skierować do bramki. Sugeruję obejrzeć skrót, trzecia powtórka dobrze to pokazuje. Idę o zakład że ani Duda, ani Młyński, ani Szywacz by jej nawet nie opanowali nie mówiąc o skierowaniu obok bramkarza. W najlepszym wypadku strzelaliby piszczelem, a gdzie by piłka poleciała to już loteria.

Także Tachiemu należą się gratulacje za przytomność umysłu i wyszkolenie. Chłop ma dobrą technikę, tyle że nie gra na swojej nominalnej pozycji. Mimo to nie bardzo mamy alternatywę bo w to że Basha zagra chociaż 60 minut w jednym meczu w tym sezonie nie wierzę. Może tyle w sumie uzbiera, chociaż nie postawiłbym na to pieniędzy.

Lepiej zapytajmy dlaczego nasi młodzi na ŚP nie mają podjazdu technicznie i szybkościowo do niemal dwumetrowego hiszpańskiego stopera.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.04.2023 o godz. 08:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując