Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 29.04.2023, 22:06
Sapała byłby BYĆ MOŻE lepszy (jednak Tachi jakieś liczby ma, lepsze niż Szywacz i Duda), ale mu nogę złamali. Basha byłby na pewno lepszy, ale ma za krótkie przerwy między kontuzjami. Tachi gra bo nie ma za bardzo alternatywy. Duda przy pressingu przestaje istnieć, Szywacz nie istnieje bez względu na rywala na środku.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując