Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2952
Stary 29.04.2023, 19:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy mecz ŁKSu. Takei porazki to żaden przypadek. To po prostu beznadziejna drużyna opierająca całą grę na Pirulo, którego dzisiaj akurat zabrakło. Tydzień temu jakby.nie parodysci w obronie PBB to też by przegrali.

I tym sposobem znowu włączamy się w walkę o 1 miejsce w tabeli. To jakaś abstrakcja.
Ja .......ę...
Jest optymizm, jest ślepa wiara ale Ty to już kompletnie chyba się odkleiłeś.
Oglądałem pierwszy lepszy mecz ŁKS-u, to dobra drużyna z ławką rezerwowych. I naprawdę, minimum sportowego szacunku dla nich się należy. Pierwszego miejsca nie wygrali w czipsach, pracowali na nie cały sezon. Jeżeli nawet ich wyprzedzimy to dlatego że mamy głębokie kieszenie, a nie - bo mądrze zbudowaliśmy skład. Jeżeli...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2023 o godz. 19:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując