Karherop napisał(a):

Wystarczy zobaczyć pierwszy lepszy mecz ŁKSu. Takei porazki to żaden przypadek. To po prostu beznadziejna drużyna opierająca całą grę na Pirulo, którego dzisiaj akurat zabrakło. Tydzień temu jakby.nie parodysci w obronie PBB to też by przegrali.
I tym sposobem znowu włączamy się w walkę o 1 miejsce w tabeli. To jakaś abstrakcja.
|
Ja .......ę...
Jest optymizm, jest ślepa wiara ale Ty to już kompletnie chyba się odkleiłeś.
Oglądałem pierwszy lepszy mecz ŁKS-u, to dobra drużyna z ławką rezerwowych. I naprawdę, minimum sportowego szacunku dla nich się należy. Pierwszego miejsca nie wygrali w czipsach, pracowali na nie cały sezon. Jeżeli nawet ich wyprzedzimy to dlatego że mamy głębokie kieszenie, a nie - bo mądrze zbudowaliśmy skład. Jeżeli...