AgresywnyChomik napisał(a):

|
Hmm? To że Sobolewski nie potrafi reagować na żywo do przebiegu spotkania to jedno a to że przez tydzień dobrał prawie optymalną taktyke do posiadanych graczy to drugie.
|
Umówmy się że nie musiał reagować na żywo, od czegoś jest 15 minutowa przerwa.
Ale najważniejsze że wyciągnął wnioski. Ja najbardziej bałem się tego że Sobolewski pójdzie w zaparte, jednak trochę pokombinował ze składem i dało to dobry efekt. I oby tak dalej.
Brawo trener!