Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 29.04.2023, 19:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Hmm? To że Sobolewski nie potrafi reagować na żywo do przebiegu spotkania to jedno a to że przez tydzień dobrał prawie optymalną taktyke do posiadanych graczy to drugie.
Umówmy się że nie musiał reagować na żywo, od czegoś jest 15 minutowa przerwa.

Ale najważniejsze że wyciągnął wnioski. Ja najbardziej bałem się tego że Sobolewski pójdzie w zaparte, jednak trochę pokombinował ze składem i dało to dobry efekt. I oby tak dalej.
Brawo trener!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2023 o godz. 19:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując