wolfy napisał(a):

|
Urydze który też pewnie zarabia płaci ZUS.
|
Miałem coś odpisać, ale nie ma sensu. To co powyżej dyskwalifikuje w poważnych rozmowach. Zanotuję sobie, że kolega z poziomem wiedzy o biznesowych realiach futbolu w okolicach najstarszej grupy przedszkola.
To jest naprawdę szokujące, że osoba potrafiąca pisać i używać komputera/telefonu tak bardzo nie ogarnia otaczającej jej rzeczywistości.