Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 29.04.2023, 18:41
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Razem 9,8 mln plus sztab czyli w sumie ok 12 mln w skali roku.

Warto nie bujać w obłokach jak coś na poważnie analizujemy.
Nie wiem skąd bierzesz wyliczenia (albo inaczej, wiem że z de), ale część piłkarzy udało się czasowo upchnąć (Hugi to drugi kontrakt w klubie po Fernandezie, Fazlagić za frytki nie gra), Urydze który też pewnie zarabia płaci ZUS.
Hiszpanie od Kiko zarabiają zdecydowanie poniżej takiego Colleya AFAIK.
Do tego budżet płacowy to też rozwiązanie z zawodnikami kontraktów za porozumienien stron, a tego po spadku było sporo. Wielu z tych pajaców trzeba było wypłacić po kilka pensji.

@Mecz z Chojniczanką - Sobolewski zaskoczył składem, przede wszystkim jednak nie było niespodzianki z wynikiem. I bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.04.2023 o godz. 19:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując