Piknik1906 napisał(a):

Razem 9,8 mln plus sztab czyli w sumie ok 12 mln w skali roku.
Warto nie bujać w obłokach jak coś na poważnie analizujemy.
|
Nie wiem skąd bierzesz wyliczenia (albo inaczej, wiem że z de), ale część piłkarzy udało się czasowo upchnąć (Hugi to drugi kontrakt w klubie po Fernandezie, Fazlagić za frytki nie gra), Urydze który też pewnie zarabia płaci ZUS.
Hiszpanie od Kiko zarabiają zdecydowanie poniżej takiego Colleya AFAIK.
Do tego budżet płacowy to też rozwiązanie z zawodnikami kontraktów za porozumienien stron, a tego po spadku było sporo. Wielu z tych pajaców trzeba było wypłacić po kilka pensji.
@Mecz z Chojniczanką - Sobolewski zaskoczył składem, przede wszystkim jednak nie było niespodzianki z wynikiem. I bardzo dobrze.