Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 29.04.2023, 17:31
Nie wygląda to źle, przy optymalnym składzie też było ciężko strzelić drużynom murującym. Dobrze że nie poszedł na łatwiznę czego się w sumie każdy spodziewał tylko w końcu pokombinował i postawił jednak na doświadczonych i trochę pewniejszych. Ta formacja pewnie bardziej sprawdzi się na łks żeby chociaż tam zremisować bo w powrót Junci i Muli ciężko liczyć


Odpowiedz cytując