Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.04.2023, 17:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dobry trener to nie taki, który ma na wszystko gotową odpowiedź i wszystkie scenariusze (to niemożliwe -) przed każdym meczem tak, żeby zadowolić kibiców, ale taki, który umie wyciągać wnioski.
FraMatcie, dobry trener przede wszystkim nie podejmuje tak idiotycznych i szkodliwych decyzji, jakie podjął Sobolewski w meczu z Ruchem.

To nie jest kwestia posiadania "gotowych odpowiedzi", tylko znajomości własnych zawodników. On jako pierwszy powinien wiedzieć, że Szot i Szywacz są za słabi by uratować lewą stronę boiska i mecz z Ruchem.

Zachował się wtedy fatalnie, nie broń go za to. Dobrze, że dziś przynajmniej wyciągnął z tego jakieś wnioski, za to akurat można go pochwalić.
Odpowiedz cytując