FraMat napisał(a):

|
Dobry trener to nie taki, który ma na wszystko gotową odpowiedź i wszystkie scenariusze (to niemożliwe -) przed każdym meczem tak, żeby zadowolić kibiców, ale taki, który umie wyciągać wnioski.
|
FraMatcie, dobry trener przede wszystkim nie podejmuje tak idiotycznych i szkodliwych decyzji, jakie podjął Sobolewski w meczu z Ruchem.
To nie jest kwestia posiadania "gotowych odpowiedzi", tylko znajomości własnych zawodników. On jako pierwszy powinien wiedzieć, że Szot i Szywacz są za słabi by uratować lewą stronę boiska i mecz z Ruchem.
Zachował się wtedy fatalnie, nie broń go za to.

Dobrze, że dziś przynajmniej wyciągnął z tego jakieś wnioski, za to akurat można go pochwalić.