Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 29.04.2023, 17:02
Markus napisał(a):Wyświetl post
A jednak da się przy braku Muli i Junki zestawić jedenastkę bez Szywacza i Szota.

Szkoda, że o tydzień za późno.
Zamienił skrzydłowego i ofensywnego lo na 2 stoperów i jest wielki ch.. w ofensywie (35 min gry), kto by pomyślał? To też nie jest rozwiązanie zwłaszcza na mecz z ostatnią drużyną u siebie.
Wymęczmy dziś jakoś te 3 pkt i niech J&M jakimś cudem wrócą na ŁKS.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 29.04.2023 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując