Markus napisał(a):

A jednak da się przy braku Muli i Junki zestawić jedenastkę bez Szywacza i Szota.
Szkoda, że o tydzień za późno.
|
Zamienił skrzydłowego i ofensywnego lo na 2 stoperów i jest wielki ch.. w ofensywie (35 min gry), kto by pomyślał? To też nie jest rozwiązanie zwłaszcza na mecz z ostatnią drużyną u siebie.
Wymęczmy dziś jakoś te 3 pkt i niech J&M jakimś cudem wrócą na ŁKS.