Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 28.04.2023, 16:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
"Grające" pieniądze to może jedna czwarta budżetu płacowego, może mniej.
To chyba mamy zupełnie inne podejście do matematyki i otaczającej nas rzeczywistości. Jedna czwarta z 14 to 3,5 mln.

Szacunkowo z zaookrągleniami rocznie gracze meczowej dwudziestki z meczu z Ruchem (poszczególni zawodnicy mniej zarabiający pewnie różnie zarabiają ale nie sądzę, żebym się dużo pomylił jak chodzi o średnią w danej grupie):

Fernandez 1,4 mln
Rodado 1,0 mln
Colley 1,0 mln
Ikbekeme, Junca, Mula, Villar, Tachi, Benito 6*0,5 = 3,0 mln
Łasicki, Moltenis, Jaroch, Ondrasek, Żyro, Biegański 6*0,4 = 2,4 mln
Broda, Duda, Szywacz, Szot, Basha 5*0,2 = 1,0 mln

Razem 9,8 mln plus sztab czyli w sumie ok 12 mln w skali roku.

Warto nie bujać w obłokach jak coś na poważnie analizujemy.
Odpowiedz cytując