https://weszlo.com/2023/04/28/premie...n-ekstraklasa/
zerknąłem na tą listę i nie widzę Wisły Kraków.. można było dostać nawet 7 milionów złotych na rozbudowę bazy.. niepołomice dostał 3 miliony.. czy ktoś z naszych coś przegapił, czy zamierzamy skorzystać jeszcze z dotacji?