Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22157
Stary 28.04.2023, 14:56
https://weszlo.com/2023/04/28/premie...n-ekstraklasa/

zerknąłem na tą listę i nie widzę Wisły Kraków.. można było dostać nawet 7 milionów złotych na rozbudowę bazy.. niepołomice dostał 3 miliony.. czy ktoś z naszych coś przegapił, czy zamierzamy skorzystać jeszcze z dotacji?
Odpowiedz cytując