luke1906 napisał(a):

Weź się ogarnij, sama północna część obwodnicy to będzie prawie 2,4mld.
Co nie zmienia faktu, że koszt tego stadionu to kryminał.
|
no wlasnie przed napisaniem tego posta przeczytalem artykuł że mld z kawałkiem , jesli masz racje to przepraszam