Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22156
Stary 27.04.2023, 17:58
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Weź się ogarnij, sama północna część obwodnicy to będzie prawie 2,4mld.
Co nie zmienia faktu, że koszt tego stadionu to kryminał.
no wlasnie przed napisaniem tego posta przeczytalem artykuł że mld z kawałkiem , jesli masz racje to przepraszam
Odpowiedz cytując