Arek95 napisał(a):

W sobotę na 99%:
Biegański
Szot, Łasicki, Moltenis, Jaroch
Basha, Igbekeme
Duda, Fernandez, Villar
Rodado
Na ławce: Broda, Colley, Odnrasek, Żyro, Szywacz, Tachi i Benito.
Mula obawiam się, że wróci na Sosnowiec, a to już trochę za późno.
Junca wróci na jakiś 1 mecz z czołówką i wypadnie całkowicie, chyba że nasz sztab tak go wyleczy że nie wróci do końca sezonu lub wyleczy się na (daj Boże) baraże.
|
Odnosnie Muli i Junci za raportem medycznym Wisly opublikowanym w Gazecie Krakowskiej:
"Alex Mula doznał uszkodzenia mięśnia dwugłowego, z kolei David Junca mięśni kulszowo-goleniowych. Obaj zawodnicy są aktualnie w trakcie zintensyfikowanej rehabilitacji, mającej przyspieszyć powrót do zdrowia. Proces jest monitorowany, o postępach w leczeniu będziemy informować".