Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.04.2023, 14:34
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
W sobotę na 99%:
Biegański
Szot, Łasicki, Moltenis, Jaroch
Basha, Igbekeme
Duda, Fernandez, Villar
Rodado

Na ławce: Broda, Colley, Odnrasek, Żyro, Szywacz, Tachi i Benito.
Mula obawiam się, że wróci na Sosnowiec, a to już trochę za późno.
Junca wróci na jakiś 1 mecz z czołówką i wypadnie całkowicie, chyba że nasz sztab tak go wyleczy że nie wróci do końca sezonu lub wyleczy się na (daj Boże) baraże.
Odnosnie Muli i Junci za raportem medycznym Wisly opublikowanym w Gazecie Krakowskiej:

"Alex Mula doznał uszkodzenia mięśnia dwugłowego, z kolei David Junca mięśni kulszowo-goleniowych. Obaj zawodnicy są aktualnie w trakcie zintensyfikowanej rehabilitacji, mającej przyspieszyć powrót do zdrowia. Proces jest monitorowany, o postępach w leczeniu będziemy informować".
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując