wolfy napisał(a):

|
A co ma nasz budżet, napompowany do absurdu niewypałami transferowymi do realnej sportowej wartości?
|
Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja nie piszę, że budżet sam to wygra (choć uważam, że ten mecz wygramy). Ja piszę, że przy tej skali dysproporcji każdy wynik inny niż zwycięstwo to kompromitacja sztabu i władz pionu sportowego. I poprzednich i obecnych.
Niewypałami z poprzednich okienek to się można tłumaczyć po meczu z ŁKSem. Tutaj Ikbekeme i Fernandez zarabiają więcej niż cała Chojniczanka wraz ze sztabem (na szczęście za Jamesa płacimy 1/4).