Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 27.04.2023, 09:55
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
A co ma ŁKS (zapewne mając 8-9 mln budżetu) czy tym bardziej Arka (6-7 mln) do tego co napisałem? Oni mają przewagę trochę ponad dwukrotną lub taką o ok 50%. To się widzi. My mamy bliską czterokrotności. Nie ma wymówek.
A co ma nasz budżet, napompowany do absurdu niewypałami transferowymi do realnej sportowej wartości? Idąc Twoją bezsensowną logiką Ruch powinniśmy pojechać z palcem w de.
To tak nie działa... Mamy niby 20 milionów a na lewej stronie będą biegać Szot z Młyńskim których realna wartość to sumarycznie ze 20 piłek. Jeszcze mega talent Duda a z ławki Szywacz i wychodzi że Chojniczanka na kilku pozycjach może mieć lepszych piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.04.2023 o godz. 20:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując