|
W sobotę na 99%:
Biegański
Szot, Łasicki, Moltenis, Jaroch
Basha, Igbekeme
Duda, Fernandez, Villar
Rodado
Na ławce: Broda, Colley, Odnrasek, Żyro, Szywacz, Tachi i Benito.
Mula obawiam się, że wróci na Sosnowiec, a to już trochę za późno.
Junca wróci na jakiś 1 mecz z czołówką i wypadnie całkowicie, chyba że nasz sztab tak go wyleczy że nie wróci do końca sezonu lub wyleczy się na (daj Boże) baraże.
|