|
Słuchałem podcastu. jak widać temat prowadzenia zespołu przez trenera Sobolewskiego jest drażliwy. Ktoś na czacie zadał pytanie zmiany w meczu z Ruchem i czemu trener nie wyciągnął wniosków po meczu z Puszczą i nie ustawił inaczej drużyny na mecz z Ruchem. Redaktor karcz fuknął w stylu: łapy p[rzecz od Sobola bo wygrał 8 spotkań. Wszyscy wkoło widzą, że trener taktycznie zepsuł mecz, nie potrafiąc w jego trakcie przestawić ustawienia drużyny a redaktor zamiast grzecznie i rzeczowo odpowiedzieć opryskliwie odpowiada. jakaś zmowa milczenia czy nie wolno drażliwych pytań zadawać?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|