doktor granat napisał(a):

|
Może Benito dałby radę pobiegać na skrzydle i wrzucić od czasu do czasu jakąś piłkę w pole karne? Może Tachi dałby radę zagrać na lewej obronie albo na prawej, a wtedy Jaroch na lewej.
|
Obawiam się, że na wariant z Tachim na prawej obronie czy Benito na lewym skrzydle Sobolewski się nie zdecyduje, bo oznaczałoby to przyznanie się przez niego do totalnej błazenady i błędu w kluczowym meczu z Ruchem, gdzie w pierwszej kolejności wpuścił do gry całkowicie nieodpowiednich zawodników.