Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.04.2023, 18:37
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Może Benito dałby radę pobiegać na skrzydle i wrzucić od czasu do czasu jakąś piłkę w pole karne? Może Tachi dałby radę zagrać na lewej obronie albo na prawej, a wtedy Jaroch na lewej.
Obawiam się, że na wariant z Tachim na prawej obronie czy Benito na lewym skrzydle Sobolewski się nie zdecyduje, bo oznaczałoby to przyznanie się przez niego do totalnej błazenady i błędu w kluczowym meczu z Ruchem, gdzie w pierwszej kolejności wpuścił do gry całkowicie nieodpowiednich zawodników.
Odpowiedz cytując