Nie no, ja się jednak mieszczę chyba w średnich rejestrach nastrojów tego forum, bo kurs 1,65 na awans bezpośredni mnie nieco szokuje, dlatego to wkleiłem

Bez Muli i Junki to oceniam max pól na pół w ogóle na awans. Cały czas mam nadzieję, że w dwa-trzy tygodnie przynajmniej jeden się wykuruje.