Piknik1906 napisał(a):

|
Drużyna o budżecie ok. 14 mln podejmuje z drużynę o budżecie poniżej 4 mln. Bez względu na kontuzje słabsze dni itd. każdy inny wynik od zwycięstwa będzie kompromitacją.
|
Powiedz to ŁKS-owi i Arce.
Nie ma co liczyć na otwartą grę z ich strony, poza tym duet Młyński-Szot raczej zadba żeby na lewym skrzydle Chojniczanka miała spokój. Różnie może być. Niestety.
Jeśli Sobolewski opracuje masterplan p.t. "gramy swoje" i będziemy dośroskowywać na Rodado, biorąc pod uwagę że Młyński i Szot dośrodkowywać nie umieją to może być nieprzyjemna niespodzianka. A jak Chojniczanka wciśnie jakiegoś farfocla (albo co bardziej prawdopodobne - zrobimy karnego albo sami im gola wypracujemy) to już w ogóle.
Trzeba to wygrać, ale to niekoniecznie musi być spacerek, a miejsca w tabeli czy budżety nic tu nie znaczą.
Potrzebujemy trzech punktów więc mam nadzieje że i sztab, i zawodnicy potraktują ten mecz poważnie. Spodziewam się raczej takiego meczu z Odrą u nas niż łatwego wypunktowania rywala w rodzaju Stali.