|
Tej drużynie brakuje solidnej defensywy, defensywnego pomocnika i środkowego obrońcę, którzy by dużo biegali i walczyli. Przecież w takiej eklapie większość zespołów gra jak Ruch, nie przestawiając taktyki i zespołu nie ma szans z takimi drużynami wygrać. Gramy średnio(bo waleniem glowa o mur nie można nazwać dobrze) z drużynami które się otworzą lub jak ktoś chce iść na ciosy z nami. Ale jak przeciwnik zaczyna pressowac, dużo biegać to wszyscy magicznie przestają istnieć, nie ma kto z nimi powalczyc, nie ma kto zagrać tak jak przeciwnik chce. A my wyłazimy jak cipy i w każdym meczu gramy to samo, na leszczy to wystarczy (chociaż z nimi też czasami jest męczenie), ale na lepszych już nie. Pierdyliard wrzutek na niskiego rodado, sfg źle rozgrywane.
|