|
Sobolewski kolejny mecz kładzie zmianami, brakiem reakcji na taktykę rywala, brakiem wypracowanej na treningach alternatywy do tego co gramy...
Przegrywamy drugi mecz z konkurentem do awansu a my chcemy awansować. Przegrywamy, bo nie jesteśmy należycie przygotowani...
Trzymam kciuki żebym mógł gratulować Sobolowi awansu, ale jak pisałem zimą tak piszę i teraz, że to nie jest trener na poziomie, na którym klub chce być.
|