wolfy napisał(a):

Sorry mistrzu - szybki zawodnik na skrzydle jest lepszy od zamulającego Szywacza (Rodado lub Benito), wysoki lepszy do wrzutek. Tylko jak jest już kompletny chaos i wszyscy są wypompowani to można sobie zmieniać i gówno to da.
No ale przecież nie można za szybko zmian robić.
|
Jest lepszy, pod warunkiem, że umie dośrodkować, potrafi bronić, a mecz nie polega głównie na tym, że jedna drużyna się broni, a druga gra w ataku pozycyjnym.