MaLk napisał(a):

Przypomnij mi jakieś dobre zagranie Benito/Ondraszka z ostatnich meczów. Przypomnę, Ondraszek wszedł ratować wynik w Niepołomicach (ok. 10 minut), Benito w Gliwicach (ok. 20 minut).
Pewnie nawet ich nie zauważyłeś, tak byli aktywni i tyle dali zespołowi. I to grając na swoich pozycjach, a nie cholera wie gdzie.
Więc tak, dali by mniej więcej tyle samo. Ale możesz do woli wierzyć, że zmieniliby obraz gry i dali cholera wie co. Coś na pewno.
|
Sorry mistrzu - szybki zawodnik na skrzydle jest lepszy od zamulającego Szywacza (Rodado lub Benito), wysoki lepszy do wrzutek. Tylko jak jest już kompletny chaos i wszyscy są wypompowani to można sobie zmieniać i gówno to da.
No ale przecież nie można za szybko zmian robić.