s1mone napisał(a):

Coś wiadomo o Junce i Muli?
Te urazy wydawały się raczej poważne, ale widzę, że jak na razie nie ma info.... Różnie to bywa.
Patrząc na przeszłość Junki to nie jestem optymistą..... ;(
|
O ironio być może dzięki temu zostanie u nas na kolejny sezon.
Jeśli miałby grać chociaż pół rundy to i tak bym nim nie pogardził, o ile miałby jakiegoś konkretnego zmiennika (Pietrzak?)
Miejmy nadzieję że to co najwyżej naciągnięcie. Jak naderwanie to może na baraże nie zdążyć.