Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 24.04.2023, 14:42
Jaki sens miało wpuszczanie Ondraska na kilka minut w meczu z Puszczą skoro w kolejnych dwóch meczach nie dostał nawet minuty?W jednym z tych meczów prowadziliśmy dwoma bramkami i wedle zwolenników Sobolewskiego kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku.Co takiego odjebał Tachi,że nie dostał nawet chwili w meczu gdzie po 10 minutach widać było,że trzeba przede wszystkim nie stracić bramki a dodatkowo kontuzje łapie kluczowy zawodnik przy stanie 0:0?Dlaczego z ławki nie podniósł się Basha?Przecież tydzień wcześniej zagrał kilkanaście minut i ogólnie nie wierzę,że nie ma siły na choćby pół godziny gry.Przypomnę,że Basha to jeden z nielicznych który potrafi kropnąć z przed pola karnego i nie spłoszyć tym strzałem gołębi na dachu?Po co Sobolewski bawił się w zmiany stoperów w meczu ze Stalą a nie dał odpocząć Junce który już kilkukrotnie we wcześniejszych meczach łapał się za udo i widać było,że kwestią czasu jest kiedy mu coś tam .......nie? Czy Mula był w ogóle gotowy do gry?Ktoś tam coś wspominał,że w tygodniu już były u niego jakieś problemy na treningu.Jeśli zaryzykowano jego udział od początku meczu to czy ktoś nie powinien być w każdej chwili rozgrzany i gotowy do wejścia?
Ostatnio edytowane przez krysztal : 24.04.2023 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując