Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 24.04.2023, 13:28
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka,że nikt się przed nami nie położy a już co najmniej dwóch trenerów pokazało,że można spokojnie nas ogolić i to na kilka sposobów bo z Sobolewskim jesteśmy tak przewidywalni,że wstyd na nasze mecze analityków wysyłać.Ruch zdobył bramki po ładnych akcjach a Puszcza po stałych fragmentach.
Pieprzenie,że chorzowianom wyszły dwie akcje to też kpina.Im wyszedł cały mecz.Jakby potrzebowali nas bardziej przycisnąć to by to zrobili a Sobolewski dalej wywijał by tymi wiatrakami przy linii
Nawet, jeżeli zgodzimy się z twierdzeniem, iż "co najmniej dwóch trenerów pokazało, że można spokojnie nas ogolić". Nie znaczy to, że ma to związek z Sobolewskim. W ogóle mam wrażenie, że na forum przecenia się rolę trenerów, a już na pewno większości, którzy trenują w naszym kraju. Wisłę różni od tej z poprzedniej rundy głównie 5 zawodników, nie jakichś tam gwiazd, ale takich, którzy zechcieli tu przyjść. Których Kiko zorganizował na szybko. W ten sposób zaklajstrowano najbardziej widoczne szczeliny, ale robota nie została zakończona. W pierwsza 11 nie jest ma ciągle słabe ogniwa, a ze zmiennikami, właściwie wszystkimi moglibyśmy się pożegnać bez żalu.

Styl, który zaprezentował Ruch, stosuje większość ekstraklasy, to Polska specjalność. Potrafią męczyć się z nim wszyscy, Raków, Legia, Lech i oczywiście Wisła. Szczególnie, jeśli drużyna przeszkadzająca, jako pierwsza strzeli bramkę. Wtedy to już mogiła. Po zejściu Muli i Juncy było wiadomo, że nasze szanse na dobry wynik spadają prawie do zera. Po utracie 2 bramki z kontry, było już właściwie posprzątane.

Rozumiem, że wielu kibiców widziało już godnych nas przeciwników tylko w pierwszej ekstraklasowej czwórce, ale na poważnie, przed Wisłą jeszcze wiele czasu i drogi do punktu, po osiągnięciu którego będziemy mogli napisać, ze coś s.......ił Sobolewski.
Odpowiedz cytując