|
Ma ktoś w ogóle nagrany ten mecz?Kilka rzeczy rzuciło mi się w oczy a nie mam teraz jak tego potwierdzić.
Np po kontuzji Muli Fernandez coś tam powiedział w kierunku ławki i kiwał z niedowierzaniem głową.
Albo dość mocno oberwało się Szywaczowi też od Fernandeza jak wrzucił na głowę Rodado zamiast podawać do niego.Do siebie też coś tam Hiszpanie strzelali z dupy.
|