MaLk napisał(a):

|
Plus sędzia, który pozwala na brutalną grę - ale o to, że tacy będą nam sędziować wszystkie kluczowe mecze do końca sezonu akurat nie ma co się martwić, bo... na pewno będą.
|
Przestajmy opowidac .......y o sedziach. Powinien dac jedna zolta kartke wiecej.
W przypadku porazki to przeszkadza szerokosc murawy(Puszcza) teraz sedzia. Ciekawe coz tym butem co fotografowali.
Brzeczek lubil takie mecze.