|
Drugi mecz z druzyna z pierwszej 6 i drugi raz w leb.
Lawki nie mamy zadnej. Ale to wiadome bylo przed meczem.
Na Wisle wystarczy zagescic przed polem karnym biegac i walczyc. Wystarcza. Pokazała to Puszcza i teraz Ruch.
Jakos nie widze naszego awansu. Trzeba w barazach wygrac 2 mecze z czolowoa 6tka
|