Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2930
Stary 24.04.2023, 09:58
Porażki z Ruchem i Puszczą sprawiły, że nie mamy w zasadzie już granicy błędu, jeśli patrzyć tylko na awans bezpośredni. Czyli 6 finałów. U siebie to jeszcze spoko, ale na wyjazdach to gramy naprawdę słabo...

Realnie to tak 3-4 miejsce. I patrząc na cały sezon, a nie tylko ostatnie 10 kolejek, będzie to zasłużone miejsce.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując