Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 23.04.2023, 20:28
Zmiany były lepsze niż z Rzeszowem. Domaganie się na boisku Młyńskiego i Żyry to jakaś paranoja.

Przegraliśmy mecz więc jest okazja żeby pojeździć sobie po trenerze, zakochani w ekipie z Truskolasów nie zmarnują takiej okazji .

Sobol nie jest może błyskotliwym trenerem, ale teraz potrzeba trenera, który zbuduje atmosferę, podniesie morale, podniesie pewność siebie piłkarzy. Dzięki temu z 10 miejsca wskoczyliśmy na trzecie i mamy poważne szanse na bezpośredni awans. O którym jak wspomniałem na początku rundy to było wielkie oburzenie. Ci co teraz biadolą twierdzą że Hiszpanie sami wygrywają, to dlaczego wczoraj nie wygrali sami? Bo to jest piłka nożna, gra zespołowa samemu nic się nie zrobi. Wczoraj Hiszpanie zagrali samolubnie i dostaliśmy w pałę. W Sobolu nadzieja że im uświadomi że tak nic nie zdziałają. Wierzę że będzie potrafił to zrobić i szybko przyjdą efekty.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując