Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 23.04.2023, 20:14
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Grając bez trenera mamy wyniki 8-0-2 .

Grając z boskim Brzęczkiem z Chojniczanką dostaliśmy w pałę jaka szkoda, że wtedy nie graliśmy bez trenera.


Wiadomo, że są tacy którym nie w smak, że awansujemy. Oni awans planowali za 4 lata...
Hola, hola.
Nie 8-0-2 tylko 9-4-3 + odpadniecie z PP z drugoligowym Motorem.
Odpowiedz cytując