Szneka napisał(a):

|
Po dzisiejszym meczy przyznaję Tobie rację. Dramatyczny mecz z Ruchem naszych liderów. Z Chojniczanką szykuje się zapewne ciężki mecz :(
|
A mnie sie wydaje własnie,ze stosunkowo łatwy ,bo na tle słabych zespołów nasze nowe gwiazdy brylują i mecz się układa ....