s1mone napisał(a):

RMoim zdaniem przegraliśmy w pierwszej kolejności przez sędziów, głównego przy którym trzeba prawie urwać nogę, aby zapracować na żółtą kartkę i ślepego Mycia na varze, który nie widzi ewidentnego stempla na Rodado.
.
|
q....a proszę Cię ,bo nas ośmieszasz takimi stwierdzeniami jak ktoś to czyta z zewnątrz.Jak przegrywamy z klubami z górnej części tabeli to albo boisko,albo sędziowie ,albo pogoda....a prawda jest taka jak część forumowiczów tutaj pisała,że mecze z takimi rywalami to będzie prawdziwa weryfikacja naszej siły no i widać tak jest...