Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 23.04.2023, 18:18
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak cię szanuję tak teraz jestem lekko zdziwiony.
Pojawia się kontuzja Muli i Junki.
Miał ich zostawić na boisku czy zdjąć?
Jeśli zdjąć to czy grać w 9 czy jednak wprowadzić 2 innych piłkarzy?
Jeśli jednak wprowadzić zastępców to kto Twoim zdaniem powinien był wejść na tę lewą stronę?
Ciekawą teorię przedstawił komentator w tv. chciał na lewo Colleya a Juncę przesunąć na lewą pomoc.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując