FraMat napisał(a):

Jak cię szanuję tak teraz jestem lekko zdziwiony.
Pojawia się kontuzja Muli i Junki.
Miał ich zostawić na boisku czy zdjąć?
Jeśli zdjąć to czy grać w 9 czy jednak wprowadzić 2 innych piłkarzy?
Jeśli jednak wprowadzić zastępców to kto Twoim zdaniem powinien był wejść na tę lewą stronę?
|
Ciekawą teorię przedstawił komentator w tv. chciał na lewo Colleya a Juncę przesunąć na lewą pomoc.